УКР  РУС   

Будинок для людей похилого віку в Києві, приватний пансіонат Life-House 

Будинок життя для ваших рідних та близьких.

 

«Life-House» - це гідна старість під опікою фахівців

Недарма в західних країнах великою популярністю користуються будинки престарілих. І справа не в тому, що громадяни не бажають доглядати за своїми батьками. Для них будинок престарілих - це найвищий ступінь турботи. Так, частенько європейці і самі заздалегідь відкладають кошти на безтурботну старість в цьому закладі. Причини для такої поведінки насправді очевидні. 

Куди влаштувати лежачого хворого або стару людину?

Ми забезпечимо максимальний догляд за людьми з обмеженими можливостями. Адже настає момент, коли літній людині стають необхідні спеціальні умови, які часто, по ряду причин, в домашній обстановці організувати неможливо. Адже старість вносить свої корективи в життя. Люди поважного віку стають сприйнятливими до захворювань і травм. У них швидко настає втома, стає важко ходити і доглядати за собою. Найкращим рішенням для Киян стане будинок престарілих, адже навіть приходяща доглядальниця не зможе забезпечити настільки професійний, комплексний, цілодобовий догляд.

У Києві старість без самотності та нудьги стала реальністю

Сучасних ділових, зайнятих і працюючих людей мучать докори сумління, коли вони залишають на самоті старих батьків вдома, йдучи на роботу або їдучи у відпустку. Ми не з чуток знаємо, що такі люди відчувають себе покинутими і нікому не потрібними, через це починають вередувати як малі діти або ж мучать своїх рідних причіпками і вічним невдоволенням. Однак в будинку престарілих для літніх людей завжди знайдеться цікавий співрозмовник, а також організоване захоплююче дозвілля. І Вам більше не доведеться турбуватися про те, що рідна людина одинока. В нашому приватному пансіонаті еліт класу ви забезпечите своєму близькому не тільки цілодобовий догляд професіоналів, але і по-справжньому домашню турботу.

Life-House - будинок життя для ваших рідних і близьких. Чекаємо Вас!

ПОСЛУГИ, ЯКІ МИ НАДАЄМО:

Пансіон для літніх людей.

Догляд за інвалідами.

Догляд за лежачими хворими.

Реабілітація після перелому шийки стегна.

Реабілітація після різних травм.

Реабілітація після інсульту.

Реабілітація після інфаркту.

Догляд за хворими, які перенесли операцію.


Особливості та переваги будинку престарілих

Будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів

Програми поселення


Постійний догляд за людьми похилого віку

Ми з радістю приймаємо в наш будинок для людей похилого віку на тривалий і безстроковий період. Однак, всім відомо, як буває важко опинитися в незнайомому оточенні. Різка зміна обстановки може навіть викликати депресію і необхідність психологічної допомоги. Ми намагаємося уникнути цього стану, тому, оточуємо всіх турботою, індивідуальною увагою і намагаємося максимально створити атмосферу рідного дому.

Передбачені програми знижок для бажаючих зупинитися у нас на довго.

 


Тимчасове перебування в будинку для літніх людей

У разі потреби оселиться на короткий період, ми маємо можливість створити умови комфортабельного готелю і навіть краще! Швидше за все, в готелі не буде необхідної обстановки для людей з обмеженими можливостями, і Вам не запропонують цілодобову доглядальницю, спостереження за здоров'ям, допомогу з ранковим туалетом. Але не дивлячись на пропонований нами спектр послуг, розцінки у нас, на відміну від готелю, набагато нижчі.

Оплачувати проживання Ви зможете як подобово, так і за весь період проживання відразу.

 

Реабилитация после перелома.


Реабилітація

Не дивлячись на те, як довго Ви плануєте у нас перебувати, Ви зможете скористатися послугами фізіологічної та психологічної реабілітації після різних травм і захворювань. Прикріплена доглядальниця старанно виконає рекомендації лікаря: масажі, уколи, крапельниці, дотримання дієти і т.д. Необхідність реабілітації трохи збільшує вартість проживання, і обговорюється індивідуально.


Про нас пишуть
Була в різних будинках для людей похилого віку, але вирішили залишити бабусю тут. Аура цього місця приголомшлива! Люди похилого віку досить бадьорі і веселі. Персонал ввічливий і добре робить свою роботу. Можна сказати, що нам пощастило, що ми знайшли це місце!
Хороший пансіонат. Чистенько і немає неприємних запахів. Годують і доглядають як треба - носяться зі старими, як з маленькими дітьми!
Для себе ми вирішили, що нам потрібна установа, яка не є класичним будинком престарілих. Ми шукали установу, яка б у своїй діяльності йшла від стандартів класичного будинку престарілих і для визначення організації їх діяльності більше підходить - пансіонат для людей похилого віку. Пансіонат, де літні люди продовжують жити під наглядом медичного персоналу звичайним життям. Комфортна територія, де затишно, тепло, спокійно. Вдячні тим людям, які взяли на себе відповідальність створити такий заклад з комфортними умови (високого європейського рівня) і всьому персоналу, який забезпечує на високому рівні якість життя в цьому пансіонаті! Спасибі всім вам за копітку, щоденну, цілодобову працю !!!!!!! У цьому пансіонаті ми спокійні за своїх близьких !!!!!!