УКР РУС  

Приватний будинок для людей похилого віку Life-House

Дім життя для ваших рідних та близьких.

Дім для людей літнього віку «Life-House» - це гідна старість під опікою фахівців

З самого початку існування нашої організації основною метою нашої діяльності було не отримання прибутку, а забезпечення комфортної старості нашим гостям. Мабуть, тому наші пансіонати для людей похилого віку користуються великим визнанням.

Будинки престарілих в Києві та Київській області

Ці будинки для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями функціонують по стандартам європейської якості. Вартість проживання в наших будинках для людей похилого віку дуже низька, враховуючи високий рівень сервісу.

Куди влаштувати лежачого хворого або стару людину?

У нашому приватному будинку для престарілих та інвалідів ми забезпечимо найобширніший догляд, який людина може отримати поза лікарнею.

У нас працюють тільки кваліфіковані медсестри і досвідчені нянечки. Ми повністю знімемо з Вас всі турботи, забезпечуючи професійний, комплексний, цілодобовий догляд за людиною з обмеженими можливостями. Елітний будинок престарілих Life-House стане найкращим рішенням, якщо Ви зіткнулися з проблемою догляду за літньою людиною.

В Україні старість без самотності та нудьги стала реальністю

Ми не з чуток знаємо, що люди похилого віку часто відчувають себе покинутими і нікому не потрібними. Однак це не вина родичів. Час диктує свої умови - доводиться багато працювати, їздити у відрядження, займатися дітьми і т.д.

У нашому приватному будинку для престарілих та інвалідів завжди знайдеться цікавий співрозмовник, а також організоване захоплююче дозвілля. І Вам більше не доведеться турбуватися про те, що рідна людина самотня. У нашому пансіонаті для людей похилого Ви забезпечите своєму близькому не тільки цілодобовий догляд професіоналів, але і по-справжньому домашню турботу.

Life-House - комфортна старість стала реальністю. Чекаємо Вас!

Пансіон для літніх людей.

Догляд за інвалідом.

Догляд за лежачим хворим.

Реабілітація після перелому шийки стегна.

Реабілітація після різних травм.

Догляд після інсульту.

Догляд після інфаркту.

Догляд за хворим, який переніс операцію.

Особливості та переваги будинку престарілих Life-House

Програми поселення

У приватні будинки престарілих в Україні Life-House

Будинок для людей похилого віку в Києві. Догляд за літніми та інвалідами.


Постійний догляд за людьми похилого віку

Ми з радістю приймаємо в наші приватні будинки для людей похилого віку на тривалий і безстроковий період. Однак, всім відомо, як буває важко опинитися в незнайомому оточенні. Різка зміна обстановки може навіть викликати депресію і необхідність психологічної допомоги. Ми намагаємося уникнути цього стану, тому, оточуємо всіх турботою, індивідуальною увагою і намагаємося максимально створити атмосферу рідного дому.

Передбачені програми знижок для бажаючих зупинитися у нас на довго.

Будинок пристарілих на час відпустки у Київській області.


Тимчасове перебування в будинку для літніх людей

У разі потреби оселиться на короткий період, ми маємо можливість створити умови комфортабельного готелю і навіть краще! Швидше за все, в готелі не буде необхідної обстановки для людей з обмеженими можливостями, і Вам не запропонують цілодобову доглядальницю, спостереження за здоров'ям, допомогу з ранковим туалетом. Але не дивлячись на пропонований нами спектр послуг, розцінки у нас, на відміну від готелю, набагато нижчі.

Оплачувати проживання Ви зможете як подобово, так і за весь період проживання відразу.

 

Реабілітація в будинку для людей похилого віку. Київ та Київська область.


Реабілітація

Незважаючи на те, як довго Ви плануєте у нас перебувати, Ви зможете скористатися послугами реабілітації після перелому шийки стегна та інших травм. А також отримати належний догляд після інсульту або інфаркту. Прикріплена доглядальниця старанно виконає рекомендації лікаря: масажі, уколи, крапельниці, дотримання дієти і т. д. Необхідність реабілітації трохи збільшує вартість проживання, і обговорюється індивідуально.

 

Про нас пишуть