УКР  РУС   

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві, пансіонат Life-House

Дім життя для ваших рідних та близьких.

Будинок для людей літнього віку «Life-House» - це гідна старість під опікою фахівців

З самого початку існування нашої організації основною метою нашої діяльності було не отримання прибутку, а забезпечення комфортної старості нашим гостям. Мабуть, тому наші пансіонати для людей похилого віку користуються великим визнанням. В даний час нами відкрито два приватних будинки престарілих в Києві та Київській області (с. Дмитрівка, Києво-Святошинський р-н). Ці пансіонати для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями функціонують по стандартам європейської якості. З огляду на високий рівень сервісу, вартість проживання в наших будинках для людей похилого віку дуже низька - від 7000 грн / міс.

Куди влаштувати лежачого хворого або стару людину?

У будинку для престарілих Life-House ми забезпечимо найобширніший догляд, який людина може отримати поза лікарнею. У нас працюють тільки кваліфіковані медсестри і досвідчені доглядальниці. Тому, якщо Вам важко чи немає можливості доглядати за лежачим хворим, то найкращим рішенням стане приватний будинок престарілих в Києві або Київській області. Адже навіть приходяща доглядальниця не зможе забезпечити такий професійний, комплексний, цілодобовий догляд за людиною з обмеженими можливостями, як в приватному будинку для літніх людей.

У Києві старість без самотності та нудьги стала реальністю

Ми не з чуток знаємо, що люди похилого віку часто відчувають себе покинутими і нікому не потрібними. Однак це не вина родичів. Час диктує свої умови - доводиться багато працювати, їздити у відрядження, займатися дітьми і т.д. Ми ж пропонуємо відмовитися від самотньої старості. У нашому будинку пристарілих для літніх людей та інвалідів завжди знайдеться цікавий співрозмовник, а також організоване захоплююче дозвілля. І Вам більше не доведеться турбуватися про те, що рідна людина самотня. У нашому приватному пансіонаті для людей похилого віку еліт класу Ви забезпечите своєму близькому не тільки цілодобовий догляд професіоналів, але і по-справжньому домашню турботу.

Life-House - будинок життя для ваших рідних і близьких. Чекаємо Вас!

У нашому приватному будинку для літніх людей

знають як допомогти Вам, якщо Вам необхідний:

Пансіон для літніх людей 🔎

Догляд за інвалідом 🔎

Догляд за лежачим хворим 🔎

Реабілітація після перелому шийки стегна 🔎

Реабілітація після різних травм.

Догляд після інсульту.

Догляд після інфаркту.

Догляд за хворим, який переніс операцію.

Особливості та переваги будинку престарілих Life-House

Будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів

Програми поселення

Будинок для людей похилого віку в Києві. Догляд за літніми та інвалідами.


Постійний догляд за людьми похилого віку

Ми з радістю приймаємо в наш будинок для людей похилого віку на тривалий і безстроковий період. Однак, всім відомо, як буває важко опинитися в незнайомому оточенні. Різка зміна обстановки може навіть викликати депресію і необхідність психологічної допомоги. Ми намагаємося уникнути цього стану, тому, оточуємо всіх турботою, індивідуальною увагою і намагаємося максимально створити атмосферу рідного дому.

Передбачені програми знижок для бажаючих зупинитися у нас на довго.

 

Будинок пристарілих на час відпустки у Київській області.


Тимчасове перебування в будинку для літніх людей

У разі потреби оселиться на короткий період, ми маємо можливість створити умови комфортабельного готелю і навіть краще! Швидше за все, в готелі не буде необхідної обстановки для людей з обмеженими можливостями, і Вам не запропонують цілодобову доглядальницю, спостереження за здоров'ям, допомогу з ранковим туалетом. Але не дивлячись на пропонований нами спектр послуг, розцінки у нас, на відміну від готелю, набагато нижчі.

Оплачувати проживання Ви зможете як подобово, так і за весь період проживання відразу.

 

Реабілітація в будинку для людей похилого віку. Київ та Київська область.


Реабілітація

Незважаючи на те, як довго Ви плануєте у нас перебувати, Ви зможете скористатися послугами реабілітації після перелому шийки стегна та інших травм. А також отримати належний догляд після інсульту або інфаркту. Прикріплена доглядальниця старанно виконає рекомендації лікаря: масажі, уколи, крапельниці, дотримання дієти і т. д. Необхідність реабілітації трохи збільшує вартість проживання, і обговорюється індивідуально.

 

Про нас пишуть
Спасибі, що є таке місце як "Будинок життя"! Мама моя лежача, вже 10 місяців перебуває в цьому пансіонаті і тільки завдяки догляду і турботі до сих пір жива. Дивовижне тепле, уважне ставлення до літніх хворих людей. Дай Бог здоров'я і благополуччя господарю "Будинку життя" і всім співробітникам!!! Подяка, подяка і ще раз подяка!
Для себе ми вирішили, що нам потрібно установа, яка не є класичним будинком престарілих. Ми знайшли установу, яка у своїй діяльності йде від стандартів класичного будинку престарілих. І для визначення організації її діяльності більше підходить - пансіонат для людей похилого віку. Пансіонат, де літні люди продовжують жити під наглядом медичного персоналу звичайним життям. Комфортна територія, де затишно, тепло, спокійно. Вдячні тим людям, які взяли на себе відповідальність створити такий заклад з комфортними умови (високого європейського рівня), і всьому персоналу, який забезпечує на високому рівні якість життя в цьому пансіонаті! Спасибі всім вам за копітку, щоденну, цілодобову працю!!! У пансіонаті Life-House ми спокійні за своїх близьких!!!
Була в різних будинках для людей похилого віку, але вирішили залишити бабусю тут. Аура цього місця приголомшлива! Люди похилого віку досить бадьорі і веселі. Персонал ввічливий і добре робить свою роботу. Можна сказати, що нам пощастило, що ми знайшли це місце!
Хороший пансіонат. Чистенько і немає неприємних запахів. Годують і доглядають як треба - носяться зі старими, як з маленькими дітьми!