УКР РУС

Пансіонат Life-House - приватний будинок для людей похилого віку

ДІМ ЖИТТЯ ДЛЯ ВАШИХ РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ
Сеть частных домов престарелых Life-House

Обработка видео...

Будинок престарілих «Life-House» - це гідна старість під опікою фахівців
З самого початку існування нашої організації основною метою нашої діяльності було не отримання прибутку, а забезпечення комфортної старості нашим гостям. Мабуть, тому наші пансіонати для людей похилого віку користуються великим визнанням.

Будинок престарілих: Київ або Київська область

Наші приватні будинки для людей похилого віку функціонують по стандартам європейської якості. Ми пропонуємо нашим клієнтам зупинитися в будинку для літніх людей в Києві (вул. Крутогірна, вул. Постова) або в будинку для літніх людей в київській області (с. Дмитрівка).
Вартість проживання в наших будинках для престарілих недорога, з огляду на високий рівень сервісу. Кожен наш клієнт отримує повний комплекс послуг (обслуговування і харчування) не залежно від того в якому номері він проживає, на скільки зупинився і скільки платить за будинок для літніх. Ціна залежить лише від кількості місць в кімнаті.

Куди влаштувати лежачого хворого або стару людину?

Серед найближчих родичів часто виникає важке питання з приводу догляду за літньою людиною після операції, травми, інсульту або інфаркту. Як правило, в стаціонарах дозволяють перебувати лише з гострими станами. Однак і після виписки з лікарні літня людина може потребувати професійного догляду.
У наших приватних будинках престарілих та інвалідів ми забезпечимо найобширніший догляд, який людина може отримати поза лікарнею.
У нас працюють тільки кваліфіковані медсестри і досвідчені нянечки. Персонал має сертифікати "Основи догляду за літніми людьми та інвалідами", видані ДУ "Інститутом геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМН України".
Ми повністю знімемо з Вас всі турботи, забезпечуючи професійний, комплексний, цілодобовий догляд за людиною з обмеженими можливостями. Елітний будинок престарілих для лежачих хворих Life-House стане найкращим рішенням, якщо Ви зіткнулися з проблемою догляду за літньою людиною.
Сертифікати Інституту геронтології ім. Чеботарьова, НАМН України

Наші фахівці забезпечать професійний догляд за людьми похилого:

<span style="font-weight: bold;">МЕДСЕСТРИ</span>
МЕДСЕСТРИ

- виконання приписів лікаря;
- контроль прийому ліків;
- ЛФК;
- вимірювання тиску, температури тіла;
- контроль рівня цукру в крові у постояльців в групі ризику;
- профілактика пролежнів у лежачих постояльців;
- перев'язки;
- ін'єкції і інші маніпуляції.

<span style="font-weight: bold;">ПОМІЧНИЦІ ПО ДОГЛЯДУ</span>
ПОМІЧНИЦІ ПО ДОГЛЯДУ

- гігієнічні процедури;
- годування;
- купання;
- стрижка та гоління;
- щоденне вологе прибирання;
- кварцування кімнат 2 рази в день;
- провітрювання приміщень;
- зміна постільної білизни.

<span style="font-weight: bold;">РЕАБІЛІТОЛОГ</span>&nbsp;
РЕАБІЛІТОЛОГ 

- відновлення після інсульту,
- відновлення після перелому шийки стегна,
- відновлення після різних травм.

 

Медичний супровід постояльців пансіонату

Медичне обслуговування постояльців пансіонату для літніх Life-House здійснює клініка "Добробут", згідно з ліцензією на медичну практику серії АЕ №282543, виданою 15 жовтня 2013 року.

Пансіон для літніх людей.

Догляд за інвалідом.

Догляд за лежачим хворим.

Реабілітація після перелому шийки стегна.

Реабілітація після різних травм.

Реабілітація після інсульту.

Реабілітація після інфаркту.

Догляд за хворим, який переніс операцію.


В Україні старість без самотності та нудьги стала реальністю

Ми не з чуток знаємо, що люди похилого віку часто відчувають себе покинутими і нікому не потрібними. Однак це не вина родичів. Час диктує свої умови - доводиться багато працювати, їздити у відрядження, займатися дітьми і т.д.
У сучасному світі перестало вважатися ганебним на старості років переїхати в хороший пансіонат. Гірше, коли через упередження літня людина проживає старість в повній самоті, хоча і у власній квартирі.
У нашому приватному будинку для престарілих та інвалідів завжди знайдеться цікавий співрозмовник, а також організоване захоплююче дозвілля. І Вам більше не доведеться турбуватися про те, що рідна людина самотня. У нашому пансіонаті для людей похилого Ви забезпечите своєму близькому не тільки цілодобовий догляд професіоналів, але і по-справжньому домашню турботу.
Life-House - комфортна старість стала реальністю. Чекаємо Вас!
Переваги будинку для людей похилого віку Life-House. Інфографіка

Особливості та переваги будинку престарілих Life-House

Програми поселення

У приватні будинки престарілих в Україні Life-House

Догляд за інвалідами в будинку для літніх

Ми з радістю приймаємо в наш приватний будинок для людей похилого віку на тривалий і безстроковий період. Однак, всім відомо, як буває важко опинитися в незнайомому оточенні. Різка зміна обстановки може навіть викликати депресію і необхідність психологічної допомоги. Ми намагаємося уникнути цього стану, тому, оточуємо всіх турботою, індивідуальною увагою і намагаємося максимально створити атмосферу рідного дому.
Бабуся читає в приватному будинку пристарілих

У разі потреби оселиться на короткий період, ми маємо можливість створити умови комфортабельного готелю і навіть краще! Швидше за все, в готелі не буде необхідної обстановки для людей з обмеженими можливостями, і Вам не запропонують цілодобову доглядальницю, спостереження за здоров'ям, допомогу з ранковим туалетом. Але не дивлячись на пропонований спектр послуг у нашому платному будинку престарілих, ціна проживання, на відміну від готелю, набагато нижча.
Реабілітація в будинку для людей похилого віку. Київ та Київська область.

Реабілітація

Незважаючи на те, як довго Ви плануєте у нас перебувати, Ви зможете скористатися послугами реабілітації після перелому шийки стегна та інших травм. А також отримати належний догляд та відновлення після інсульту або інфаркту. Прикріплена доглядальниця старанно виконає рекомендації лікаря: масажі, уколи, крапельниці, дотримання дієти і т. д. Необхідність реабілітації трохи збільшує вартість проживання, і обговорюється індивідуально.

Шукаєте хороший будинок для людей похилого віку? Ось що про нас говорять: