УКР РУС

Реабілітація після інсульту

Головна > Послуги > Відновлення після інсульту

Реабілітація після інсульту людей похилого віку

Реабілітолог після інсульту - реабілітація в пансіонаті Life-House
Інсульт дуже поширене захворювання серед людей золотого віку. І, незважаючи на те, якого роду стався інсульт - геморагічний або ішемічний, його наслідки однакові. Літня людина страждає від порушень мовлення і рухових функцій. І чим раніше почати курс реабілітації, тим більше шансів на успішне відновлення. Близькі родичі стають перед вибором для літнього родича клініки або центру для реабілітації після інсульту.

Де пройти реабілітацію після інсульту?

Ми пропонуємо пройти реабілітацію після інсульту в нашому пансіонаті Life-House.
Наш досвідчений реабілітолог проведе комплекс процедур і вправ, спрямованих на відновлення рухових функцій. До того ж літня людина буде перебувати під цілодобовою опікою доглядальниць і медсестри, які забезпечать контроль здоров'я, годування і допомогу з гігієною.

Чому варто пройти реабілітацію після інсульту в нашому Пансіонаті?

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Наша команда фахівців забезпечить якісну реабілітацію і повноцінний догляд за літньою людиною 24/7.
МЕДИЧНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ
Медсестра в пансіонаті забезпечує контроль здоров'я і виконання медичних приписів. Також щотижня лікар проводить консультації.
ОБСТАНОВКА
Оточення однолітків і домашня атмосфера в поєднанні з професійним доглядом за літніми - запорука якнайшвидшого відновлення.
ЦІНА
Вартість реабілітації після інсульту в Пансіонаті Life-House оптимальна. У неї включено проживання, харчування та комплексний догляд. Номер від 8000грн/міс + послуги реабілітолога.

Послуги, які входять у вартість проживання

Догляд за літніми людьми в Пансіонаті для літніх
 • Проживання в комфортному номері.
 • Зміна натільної і постільної білизни, прання.
 • Щоденне вологе прибирання і провітрювання кімнат.
 • Кварцування приміщень.
 • Допомога з особистою гігієною.
 • 4-разове збалансоване харчування, годування.
 • Щоденний моніторинг здоров'я.
 • Контроль прийому препаратів та інших призначень лікаря.
 • Протипролежнева профілактика.
 • Консультації лікаря.
 • Супутникове або цифрове телебачення.

Часто задавані питання:

Де краще проходити реабілітацію після інсульту: в домашніх умовах або в стаціонарі?

Реабілітація - це важкий процес по відновленню фізичних функцій організму після інсульту. Реабілітація в домашніх умовах, як правило, значно менш ефективна через низку факторів: непрофесіоналізм найближчих родичів, поступове емоційне вигорання останніх і, як наслідок, нерегулярність проведення процедур і ЛФК. Якщо ви маєте намір отримати максимальний позитивний результат, то кращу реабілітацію після інсульту можна організувати, тільки заручившись підтримкою фахівців. Знайдіть кваліфікованого реабілітолога додому. Або скористайтеся послугами центру реабілітації після інсульту.

Коли слід починати реабілітацію?

Краще реабілітацію після інсульту починати якомога швидше. Переважно, якщо дозволяє лікар, реабілітацію починають ще в лікарні, коли хворий ще прикутий до ліжка. У цей період показані масажі, пасивні вправи і дихальна гімнастика. Як правило, початок реабілітаційного процесу в гострий період позитивно позначається на подальшій динаміці відновлення після інсульту.

Скільки триває курс реабілітації після інсульту?

Тривалість процесу реабілітації суто індивідуальна. Вона залежить від багатьох чинників: віку, обсягом інсульту, фізичного стану до інсульту, а також емоційного і душевного стану пацієнта. Таким чином, курс реабілітації після інсульту може тривати від 4 місяців до 2-х років.

Чи зможе бабуся (дідусь) повністю повернутися до колишнього життя?

На жаль, гарантій повного відновлення після інсульту ніхто Вам дати не зможе. Як і з термінами реабілітації, повне або часткове відновлення після інсульту залежить від особливостей фізичного і емоційного стану хворого. А також від того наскільки оперативно було надано першу допомогу при інсульті і наскільки інтенсивний процес реабілітації.

У чому особливість реабілітації після інсульту неходячіх хворих?

Реабілітація після інсульту неходячіх хворих повинна бути доповнена профілактикою проти пролежнів і пневмонії. Хворого потрібно регулярно перевертати, протирати, масажувати зони з найбільшим ризиком виникнення пролежнів, регулярно міняти памперси і мити. Рекомендується для неходячого хворого придбати протипролежневий матрац.

Де знаходяться наші пансіонати

Телефонуйте і приїжджайте до нас!