Доглядальниця в Києві або Будинок пристарілих

Головна > Послуги > Доглядальниці
Доглядальниці за літніми людьми
Цілодобове спостереження професійних доглядальниць.

У наших будинках престарілих організовано цілодобове чергування медперсоналу.

Якщо трапилося так, що Вам потрібно доглядальниця в Києві з проживанням, обміркуйте чи не вдатися до допомоги будинку престарілих?
У наших пансіонатах працюють професійні доглядальниці, які забезпечують цілодобову допомогу по догляду за людьми похилого віку, а кваліфіковані медсестри виконують рекомендації лікаря, контролюють прийом ліків, роблять маніпуляції.
Також щотижня до наших постояльців приходить консультувати сімейний лікар. За необхідності ми можемо організувати програми реабілітації.

Доглядальниця з проживанням або будинок престарілих. Що краще?

<span style="font-weight: bold;">ДОГЛЯЯДАЛЬНИЦЯ НА ДОМУ</span>
ДОГЛЯЯДАЛЬНИЦЯ НА ДОМУ

Якщо Ви вирішили найняти доглядальницю для літньої людини через інтернет, Ви не можете бути впевнені в її професіоналізмі та досвідченості.


У Вашому будинку, буде знаходитися стороння людина. Необхідно заховати всі цінні речі, поки Ви особисто не переконаєтеся в порядності доглядальниці.


 Вам навряд чи буде відомо про факти грубості або некоректного ставлення до хворого, тільки якщо Ви не поставите приховану камеру.


Прийшовши додому втомленим з роботи Вам доведеться миритися з присутністю сторонньої людини. А якщо доглядальниця неповний день, без проживання, то догляд за хворим вночі доведеться брати на себе.


Послуги доглядальниці на дому, як правило, включають в себе тільки догляд. Навряд чи вона принесе з собою все необхідне приладдя для інвалідів. Крім погодинної оплати доглядальниці, Вам доведеться витратитися на судки, ходунки, стільчики для купання і т. д. А також забезпечувати харчування для хворого і доглядальниці.

<span style="font-weight: bold;">БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ</span>
БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ

Ми дорожимо своєю репутацією, тому ретельно підбираємо кадри. Наші доглядальниці з досвідом і мед освітою.


Вам не доведеться турбуватися, чи прийде доглядальниця вчасно і чи не запізнитеся Ви на роботу. Наші медсестри і доглядальниці здають і приймають зміну, так що завжди на посту.


Наш персонал працює під контролем адміністрації, і зобов'язані виконувати кодекс доброзичливого ставлення під загрозою штрафу.


Ми забезпечуємо безперервне цілодобове спостереження за інвалідом. А Ви можете відвідувати і спілкуватися з рідною людиною в будь-який зручний для Вас час.


Наш будинок престарілих вже облаштований необхідними конструкціями для людей з обмеженими можливостями: пандуси, поручні, ванни, ліжка, столики і т.д. Крім усього іншого, у вартість проживання входить харчування, організація дозвілля та тепле ставлення колективу :)

Знайти приходящу доглядальницю з проживанням для літньої людини або інваліда, не складе труднощів. Але коли потрібна доглядальниця для лежачих хворих, для жінки інваліда, для бабусі; доглядальниця за пристарілою людиною з проживанням або без, Ви не зможете дізнатися про її компетентність, поки вона у Вас не попрацює деякий час.
Якщо Ви шукаєте доглядальницю з проживанням в Києві, зважте всі за і проти. При чому, ціни на послуги доглядальниці не суттєво відрізняються від цін в пансіонаті, з огляду на те, скільки додаткових послуг ваш літня людина отримає в пансіонаті. А хороша доглядальниця з досвідом і медичною освітою буде коштувати набагато більше, ніж послуги пансіонату в добу.
Наші пансіонати

Телефонуйте нам!

+38 (044) 221-30-31
+38 (068) 420-83-87 - Viber, WhatsApp